Njoftime Premium

LIQENI I THATE

Kompleksi Fz | 68.5 M2 | 56000 Euro

Shitet 2+1, 68.5 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/02/2018
56.000,00 euro

POGRADEC

rruges per Tushemisht,afer Liqenit | 700 M2 | 7000000 Leke

Shitet toke, 700 M2

Botuar më 17/02/2018
10.000 leke/m2

RRUGA KOMUNA E PARISIT

perballe ish universitetit new York | 100 M2 | 85000 Euro

Apartament shume i mirembajtur, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, me kondicioner,me grila me hipotek dhe vlersim prona

Botuar më 17/02/2018
850,00 euro/m2

QYTET STUDENTI

prane godines 27 | 20 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 20 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 17/02/2018
13.000 leke

RRUGA SHYQYRI ISHMI,

PAS SHKOLES SE BALETIT | 78 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 78 M2, kati 4, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/02/2018
300,00 euro

RR."BARDHYL"

prane Gjimnazit Partizani | 82 M2 | 280 Euro

Jepet me qera 2+1, 82 M2, i mobiluar

Botuar më 17/02/2018
280,00 euro

RRETHRROTULLIMI I ZOGUT TE ZI

RRUGA DRITAN HOXHA | 280 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent per lokal, 280 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/02/2018
2.000,00 euro

RR. ALI DEMI

prane Tregut elektrik | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dublex 1+1, 50 M2, i mobiluar, ndertim i ri e pabanuar me pare

Botuar më 17/02/2018
25.000 leke

RRUGA MYSLYM SHYRI

TE KARBURANTI, PRANE KOPSHTIT TE FEMIJEVE | 20 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ne pallat ekzistues

Botuar më 17/02/2018
25.000 leke

TEK MEDRESEJA,

fillim | 59 M2 | 60000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 17/02/2018
58.000,00 euro