BLEJ GJENERATOR

Dhe kompresor te llojeve te ndryshme. Makineri bujqesore dhe piruna. Te jene ne gjendje te mire ose me pjese manget., Tirane

Botuar më 14/02/2018

JEPET ME QERA BIZNESI KLINIKE DENTARE

Totalisht i kompletuar me kushte bashkohore, me klientele, Rruga Komuna e Parisit, buze rruge kryesore

Botuar më 14/02/2018
200,00 euro

SHITET BIZNESI I RREGULLT EX-CHANGE

Gjendja: shume e mire, I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET E NEVOJSHME, PERBALLE ME TAIWANIN

Botuar më 14/02/2018
18.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI BAR KAFE

E rikonstruktuar 6 muajt e fundit. Ambjent te jashtem te disponueshem. Cmim i arsyeshem, Vendndodhje me dalje ne rrugen kryesore prane Drejtorise se Policise. Per me teper informacion mund te kontaktoni ne nr e kontaktit

Botuar më 14/02/2018

JEPET ME QERA

Gjendja: e mire, Dyqan 30m², me fasade xhami, me banjo dhe magazine. I pershtatshem per biznese te ndryshme., Tek lulishtja te "komuna e parisit"

Botuar më 13/02/2018
30.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI BAR KAFE PASTICERI

Ose pajisjet vec e vec, Shkolla e Baletit, perball Hotel Pik Loti

Botuar më 13/02/2018
10.000,00 euro

SHITEN PASIJET E NJE PASTICERIE

Mikser, soba, frigorifer etj

Botuar më 13/02/2018
10.000,00 euro

PAJISJE LOKALI

Furre pice 2 kateshe dhe nje brumatrice, ne gjendje te mire

Botuar më 13/02/2018
1.200,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE ZYRE

Tavoline , dy dollape, karrige rrotulluese si dhe dy karrige qe ulen klientet, tirane

Botuar më 13/02/2018
33.000 leke