MAKINERI PER PRODHIMIN E MAKARONAVE

Gjendja: e mire, 3 fazore, pothuajse te gjitha format, si dhe nje makineri sallami.

Botuar më 12/02/2018
1.000.000 leke

FURRE BYREKU

33.000 leke dhe katabrike akullore ne gjendje shume te mire 75.000 leke. Makineri per prodhim boze

Botuar më 12/02/2018
1.200,00 euro

SHITEN 2 FRIGORIFER BANAK FRESKUES EKONOMIK, PROFESIONAL

Permasat 2.5m, çmimi 160.000 leke dhe frigorifer 2m me çmim

Botuar më 12/02/2018
130.000 leke

MAKINE QEPESE INDUSTRIALE,

Gjendja: shume e mire, dy gjilpereshe, syzator. Makine per hapje vrimash, makine per mberthim kopsash, hekur industrial, Laprake

Botuar më 12/02/2018
35.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE PALESTRE

Pista, step, biciklete, vegla te forces etj, ne gjendje shume te mire pune. Per me teper informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, ish stacioni i fundit i Tiranes se re

Botuar më 12/02/2018
1,00 euro

SHITET PORTE GARAZHDI

Italiane, 3.30e gjere me 2.30 e larte

Botuar më 10/02/2018
50.000 leke

FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Furra eshte elektrike!eshte e pajisur me dhome fermentimi bromatrice 80 kg shume e mire.shitet bashke me tavoline pune., Elbasan

Botuar më 09/02/2018

PAJISJE FAST-FOODI

Gjendja: shume e mire, me 2 frigorifer banak dhe freskues kollon, tirane

Botuar më 09/02/2018
250.000 leke

SHITEN SHARRE MERMERI,

Luçidues Mermeri, Orgon i madh saldimi. Limatriçe. Furçe shkrirje metali. Shiten per mbyllje biznesi me çmime te arsyeshme.

Botuar më 09/02/2018

SHITET PASQYRE

Me sirtare, ne sallon bukurie.

Botuar më 09/02/2018