Njoftime Premium

YRSHEK

tek klinika Usllove, prane hotel Eiffel | 500 M2 | 200000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 500 M2, 250m² toke + 250m² ndertim, me dokumenta te rregullta

Botuar më 09/02/2018
180.000,00 euro

RRUGA PER NE PEZE TE MADHE

2km nga Lapidari, prane pruges kryesore | 2.000 M2 | 290000 Euro

Shitet vile dy kateshe+garazh nentoke, 2.000 M2, ne total dhe sip. ndertimit 350m², ne perfundim e siper, me hipoteke te rrelgullt.

Botuar më 09/02/2018
290.000,00 euro

RR."DUM ALLA",

tek Xhamlliku, | 100 M2 | 90000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 09/02/2018
90.000,00 euro

FIER,

lagja "Afrimi i ri", | 700 M2 | 500000 Euro

Shitet shtepi dy kateshe, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, 2 banjo, korridor, ballkon, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, oborr, me hipoteke, garazhd

Botuar më 09/02/2018
500.000,00 euro

TEK XHAMLLIKU

Prane shkolles Cajupi | 126 M2 | 110000 Euro

Shitet shtepi private 2 katshe te hipotekuar, 126 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: shume e mire, Pa oborr. Ne katin e dyte ka nje verande te madhe . E mbuluar me cati. Siperfaqe e truallit 97m2. Me hipoteke

Botuar më 09/02/2018
110.000,00 euro