TIRANE

SUPER OKAZIO RRUGA FORTUZI | 697 M2 | 2000000 Euro
Përshkrim

Vile 3 kate + 1 kat nentoke me sip 174.3 m2 per kat.Kati pare eshte i banuar aktualisht.Bodrumi ndhodhet ne katin nendhe,ka 3 dhoma,2 ambjente perbashketa,2 bodrume.Kati 2-te dhe i 3-te kane planimetri te njejte,3.6m te larte, 3 dhoma 1 guzhine,1 sallon ndenje,1 banjo.Hapsira mbrapa viles ka sip: 19, 697 M2, totali i kateve 4, bosh, gjendja: e mire

Karakteristika

Telefon: +355693321309

Celular: +355693321309

Email: almaroci6@gmail.com

2.000.000,00 euro

Botuar më 17/01/2018

Telefon
Email