RR. "MEDAR SHTYLLA"

Komuna e Parisit | 98 M2 | 93000 Euro
Përshkrim

Shitet apartament 2+1, Kati i 3, pallat i ri me ashensor, 98 M2, I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. AlbGate Real Estate

Karakteristika

Telefon: 0676047886

Email: info@albgate.com

93.000,00 euro

Botuar më 15/02/2018

Telefon
Email