PRANE KOMPLEKSIT DINAMO

jepet me qera lokal | 80 M2 | 600 Euro
Përshkrim

Aktualisht ne gjendje pune, 80 M2, Kapaciteti 6 tavolina jashte dhe 10 tavolina brenda. I pershtatshem per bar kafe, lloto apo biznese te ngjashme. AlbGate Real Estate

Karakteristika

Celular: 0698282828

Email: info@albgate.com

600,00 euro/muaj

Botuar më 15/02/2018

Telefon
Email