SHITEN 3 ÇADRA NGJYRE KAPUCINO. ÇMIMI (PER COPE) 500 EURO. SHITEN 4 ÇADRA TE KUQE. ÇMIMI (PER COPE) 20,000 LEKE. 7 CADRAT JANE NJE VIT TE PERDORUARA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

Përshkrim

20 komplete tavolinash dhe karrigesh (nje tavoline + 4 karrige) te firmave me cilesore ne treg Nova dhe Almex te perdoruara vetem nje vit dhe ne gjendje shume te mire., Adresa: Rruga: Ded Gjo Luli, afer Muzeut Kombetar prane Lokal Piaca. Çmimi per 1 Komplet Tavoline + 4 karrige

Karakteristika

Celular: 0684020578

150,00 euro

Botuar më 18/02/2018

Telefon