OKAZION! SHITET BIZNESI ESTETIKE BELENAILS ESTETICA

Përshkrim

Biznes I ngritur 3 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, ambiente luksoze dhe cdo gje funksionale, shitet per arsye emigrimi, Rr. “Myslym Shyri”, buze rruges kryesore, prane karburant Gulf

Karakteristika

Telefon: 0696305147/0692573222


Botuar më 19/02/2018

Telefon