KAVAJE

QERRET | 330 M2 | 280000 Euro
Përshkrim

2 kate banim, perkatesisht kati I dhe II i banimit • 2 sallone ne katin e pare dhe te dyte • 3 Dhoma Gjumi • Ballkone te cilet rrethojne vilen • Cdo kat eshte i mobiluar • Pishinë e pajisur me pompe pastruese • Oborr te mbjellë me peme dekorative • Tualete me dritare ne secilin kat, 330 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Karakteristika

Telefon: +355686734149

Celular: +355686734149

Email: hasanlabi30@gmail.com

280.000,00 euro

Botuar më 16/02/2018

Telefon
Email