JEPET ME QERA

Përshkrim

Gjendja: e mire, Dyqan 30m², me fasade xhami, me banjo dhe magazine. I pershtatshem per biznese te ndryshme., Tek lulishtja te "komuna e parisit"

Karakteristika

Telefon: 0699463252

Celular: 0699463252

Email: lela1993@live.com

30.000 leke/muaj

Botuar më 13/02/2018

Telefon
Email