RR. "PRENK JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 200000 Euro
Përshkrim

Shitet truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m². Dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Karakteristika

Telefon: 0694320121

200.000,00 euro

Botuar më 13/02/2018

Telefon