NE PERIFERI TE TIRANES,

12 min larg nga TEG | 196 M2 | 200000 Euro
Përshkrim

Shitet vile 3-kateshe, sip. ndertimi, 196 M2, oborr me pus, sip. toke 740m², ambiente me mobilim dhe arredim bashkohor, vile e siguruar me kamera. Me hipoteke. E pershtatshme per bujtin ose restorant jashte Tirane

Karakteristika

Telefon: 0692401825

250.000,00 euro

Botuar më 14/02/2018

Telefon